Double Brand

Scan Holiday

ScanHoliday, należąca do TUI Poland, to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w branży turystycznej. Z myślą o rodzinach z dziećmi, firma przygotowała kampanię skierowaną do tej grupy, a nam powierzyła stworzenie oprawy graficznej i koncepcji kampanii posprzedażowej.

Do głównych zadań agencji należało stworzenie projektów graficznych materiałów wspierających ofertę First Minute® kierowaną do rodzin z dziećmi. W przygotowanym w formie „pamiętnika z wakacji” minikatalogu, w przystępny sposób opisaliśmy miejsca, w których można spędzić rodzinne wakacje.

Przygotowując projekty oraz zawartość merytoryczną materiałów, przede wszystkim staraliśmy się spojrzeć na ofertę z perspektywy dziecka, które było głównym odbiorcą komunikatu. Chcąc wzmocnić przekaz, stworzyliśmy serię oryginalnych rysunków słonia Skanbo i towarzyszące różnym krajom bajkowe historie.

W ramach kampanii stworzyliśmy także dodatkowe materiały POS do ekspozycji w biurach podróży, spójne z grafiką właściwą dla całej kampanii. Na zlecenie ScanHoliday powstały również reklamy prasowe i internetowe, a także mailing pocztowy skierowany do stałych i nowych klientów.