Double Brand

WIELKOPOLSKA PRZYCIĄGA SPOJRZENIA

4 kwietnia 2017

Z dumą prezentujemy album promujący województwo wielkopolskie, który przygotowaliśmy dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Byliśmy odpowiedzialni za projekt graficzny, zdjęcia, a także stworzenie treści. Prestiżowego charakteru wydawnictwa dopełniają twarda oprawa oraz eleganckie etui.

Album składa się z ośmiu rozdziałów przedstawiających różne dziedziny związane z Wielkopolską, takie jak gospodarka, kultura, czy rolnictwo. Poprzez zdjęcia oraz krótkie informacje tekstowe, w interesujący i przystępny sposób opowiadamy o historii oraz obecnym funkcjonowaniu regionu. Aby było ciekawiej, każdy z rozdziałów oddzielony został przepisem oraz zdjęciami dań typowych dla kuchni wielkopolskiej. W ich wyborze oraz przygotowaniu pomogli nam szefowie kuchni z restauracji "Toga" oraz "A nóż widelec" z Poznania oraz "Pałacu Mierzęcin".

Wartością dodaną są również umieszczone gdzieniegdzie QR kody, pod którymi kryją się panoramy 3D. Pozwalają one dokładniej przyjrzeć się wybranym miejscom w Wielkopolsce.

Album tworzyliśmy z tym większą radością, że sami pracujemy w stolicy regionu. Była to dla nas doskonała okazja, by odkryć nowe miejsca lub spojrzeć na nowo, na te, które już dobrze znamy. Teraz poznać mogą je wszyscy.