Double Brand

THE BEAUTY OF PRECISION

17 grudnia 2015

Z Marmite zaprzyjaźniliśmy się w pod koniec 2013 roku. Na samym początku współpracy zostaliśmy poproszeni o przygotowanie materiałów wizerunkowych na niezwykle istotne dla Marmite wydarzenie - targi MosBuild, będące największą i najważniejszą imprezę targową branży budowlanej w Rosji i Europie Środkowo-Wschodniej.

Potem współpraca rozwinęła się już na dobre. W ciągu niecałych dwóch lat, udało nam się wdrożyć założenia nowej identyfikacji wizualnej firmy we wszystkich materiałach wizerunkowych i reklamowych. Powierzono nam także przygotowanie identyfikacji wewnętrznej w nowoczesnych wnętrzach nowej siedziby Marmite oraz oznakowanie zewnętrzne wszystkich budynków zakładu.

Szczególnie dumni jesteśmy z projektu tegorocznego katalogu, który prezentujemy na powyższych zdjęciach. Powstał on z okazji targów ISH 2015. Ta 100-stronicowa publikacja była niezwykle wymagającym projektem. Na jego potrzeby przeprowadziliśmy sesje fotograficzne wybranych pracowników, którzy później w odpowiednich rozdziałach wypowiadali się na temat swojej pracy w Marmite. Sfotografowaliśmy również umywalki, wanny oraz brodziki Marmite, które doskonale prezentują się na dużych rozkładówkach w części wizerunkowej katalogu. Dzięki otwartości i zaufaniu jakim zostaliśmy obdarzeni, udało nam się stworzyć naprawdę nowoczesny i ciekawy graficznie materiał.

Nie jest łatwo sprostać oczekiwaniom klienta, którego główne motto brzmi "The beauty of precision.", ale jeśli on jest zadowolony, to musi być naprawdę coś!