Double Brand

MIASTOSPEŁNIENIE

27 października 2014

Z Nickel Development zaprzyjaźniliśmy się już wiele lat temu. Mieliśmy przyjemność pracować razem między innymi dla takich inwestycji jak Warzelnia, czy Osiedle Księżnej Dąbrówki. Osiedle Botaniczna to kolejne wyzwanie, które postawili przed nami Inwestorzy.

Osiedle to powstanie w zasadzie w centrum miasta i właśnie na tej “miejskości” skupiliśmy swoją uwagę. Na początku zaprojektowaliśmy logotyp oraz key visual. Energiczny, pełen barw – doskonale oddający założenia architektoniczne miejsca i jego charakter. Potem wspólnie stworzyliśmy folder prezentujący szczegóły przedsięwzięcia. W trakcie warsztatów powstało wiele ciekawych koncepcji i haseł, a w weekendy robiliśmy zdjęcia Jeżyc i okolicy. Chcieliśmy całe życie zawarte w tej dzielnicy, jej wszystkie zalety i ciekawe miejsca przelać na kartki. Chyba nam się udało i musimy przyznać, że całkiem nieźle się przy tym bawiliśmy.

W samym druku folderu również zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły. Wybraliśmy specjalny sprowadzany ze Szwecji papier, który pozwolił zintensyfikować niesamowite kolory fotografii utrzymanych w “instragramowej” stylistystyce. Nowatorskie zastosowanie lakieru UV, dzięki refleksom światła pozwoliło nadać z pozoru statycznej formie wiele dynamiki.

Budowa nowego adresu w Poznaniu już trwa i niezależnie od tego, czy masz już mieszkanie o jakim marzysz – POLUBISZ TO MIEJSCE.