Double Brand

Double Brand dla Nickel Development

5 marca 2010

ZAMKOWA to dla nas bardzo ważny projekt, bo powstawał w nowatorski sposób wg zupełnie nowej koncepcji. Dlatego zdecydowaliśmy się, że agencję, która będzie obsługiwała projekt, wybierzemy w drodze konkursu, do którego zaprosiliśmy 10 firm. Projekt, jaki pokazała na agencja Double Brand trafił dokładnie w nasze oczekiwania - jest świeży, elegancki, a jednocześnie bardzo ciepły. Oddaje ducha osiedla. Jestem też zadowolona z przebiegu współpracy - mam prawdziwego partnera, który pomaga nam nie tylko tworzyć wizerunek ZAMKOWEJ, ale także razem ze mną pilnuje terminów i poprawności projektów i jest elastyczny, co dla nas bardzo istotne.- mówi Agnieszka Węgrowska, kierownik marketingu Nickel Development.

Na potrzeby kampanii, która ruszyła na początku marca, agencja stworzyła projekty reklam do prasy i Internetu, landing page oraz nośników outdoorowych - billboardy, autobusy oraz reklamę wielkoformatową. Dodatkowo kampanię wspierać będzie film reklamowy, przedstawiający kolejne etapy powstawania koncepcji, również stworzony przez agencję Double Brand.

Oferta ZAMKOWEJ po raz pierwszy zostanie publicznie przedstawiona podczas targów mieszkaniowych w Poznaniu, na które Double Brand przygotowała kompleksowe materiały sprzedażowe.