Double Brand

27 maja 2016

AMBASADORZY PIWA

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu wewnętrznych ekspertów Kompanii Piwowarskiej, wprowadzony został ciekawy program edukacyjny, dzięki któremu pracownicy przypomnieli sobie wiele informacji dotyczących piwa, procesu jego produkcji, czy sztuki degustacji. Głównym założeniem programu było to, aby każdy pracownik Kompani Piwowarskiej, niezależnie od stanowiska, posiadał szeroką wiedzę na temat piwa.

12 marca 2016

UBIQ 34 - BIURA W DAWNYCH KOSZARACH

Z przyjemnością prezentujemy nasz logotyp oraz system identyfikacji wizualnej, który przygotowaliśmy dla biura projektowego CDF Architekci w Poznaniu. Identyfikacja zaplanowana została w taki sam sposób jak cała inwestycja - w przemyślany sposób łączy elementy tradycyjne z nowoczesnymi materiałami. Całość stworzyła czytelną i spójną całość.

5 stycznia 2016

YouNick. Place to create.

YouNick to pierwszy w Polsce prywatny park technologiczny. Główną ideą jest tutaj efektywne połączenie biznesu, nauki i technologii. Przy możliwym finansowaniu ze strony Parku, bądź pomocy w otrzymaniu dotacji, panują tam odpowiednie warunki do kooperacji pomiędzy najróżniejszymi podmiotami. Jeśli wszystko to odbywa się w nowoczesnych i wygodnych przestrzeniach, oferujących komfort i przemyślane udogodnienia w pracy, to jest to doskonałe miejsce dla lokalizacji Twojej firmy.

17 grudnia 2015

THE BEAUTY OF PRECISION

Z Marmite współpracujemy od 2013 roku. W ciągu niecałych dwóch lat, udało nam się wdrożyć założenia nowej identyfikacji wizualnej firmy we wszystkich materiałach wizerunkowych i reklamowych. Szczególnie dumni jesteśmy z projektu tegorocznego katalogu, który prezentujemy na powyższych zdjęciach. Powstał on z okazji targów ISH 2015. Ta 100-stronicowa publikacja była niezwykle wymagającym projektem.