Double Brand

13 grudnia 2015

Double Brand autorem najlepszego raportu społecznego w Polsce

Zaprojektowany przez Double Brand raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska 2013-2014 otrzymał Nagrodę Główną w ogólnopolskim konkursie na najlepsze raporty społeczne.

14 września 2015

Dni Piwne w Centrum Wycieczkowym Lech

Dla naszego stałego Klienta - Kompanii Piwowarskiej opracowujemy koncepcje wizualne oraz organizujemy cykl wydarzeń w Centrum Wycieczkowego Lech, których celem jest przedstawienie w ciekawy sposób wiedzy o różnych gatunkach piwa oraz propagowanie kultury picia piwa. Dodatkowo prowadzimy komunikację na Facebooku związaną z tymi eventami a także przeprowadzamy konkursy dla fanów.

27 października 2014

MIASTOSPEŁNIENIE

Z Nickel Development zaprzyjaźniliśmy się już wiele lat temu. Mieliśmy przyjemność pracować razem między innymi dla takich inwestycji jak Warzelnia, czy Osiedle Księżnej Dąbrówki. Osiedle Botaniczna to kolejne wyzwanie, które postawili przed nami Inwestorzy. Chyba nam się udało i musimy przyznać, że całkiem nieźle się przy tym bawiliśmy.

29 września 2014

NASZE DWA LOGOTYPY W JEDNYM MIEJSCU

Brama Mazur to doskonała okazja, by wspomnieć o kolejnym kliencie z naszego portfolio - sieci kin wielosalowych Planet Cinema. Spółka powstała w 2011 roku wraz z otwarciem pierwszego kina w Oświęcimu. Dziś na film do Planet Cinema można się wybrać także w Katowicach oraz od niedawna w Ełku, w nowo wybudowanym Centrum Handlowym „Brama Mazur”.